Francja, Fontainebleau 2012

Francja, Fontainebleau 2012

Kilka słów o sobie? Hmmm. Gwarantuję, że słucham – Wasze potrzeby są dla mnie podstawą do pracy. Zauważyłem, że to jeden z ważniejszych plusów w dzisiejszych czasach. Nie tworzę masówki. Każdy projekt jest dla mnie inny.

Moje główne zajęcie to tworzenie stron – czyli grafika plus wdrożenie. Zajmuje się również fotografią, ale przy ambitniejszych projektach w całości zdjęcia i filmy robi Jacek Matuszek.

Co oferuję od siebie ? Przede wszystkim komunikatywność i rzetelność. Zawsze staram się jak najlepiej doradzić klientowi i dyskutuję o najlepszych rozwiązaniach.

Jeżeli klient ‘wie czego chce’ i są to dobre pomysły to praca idzie szybko, ale zdarza się również, że klient ‘WIE czego chce’, ale są to złe propozycje lub nietrafione to zawsze staram się przedstawić inne rozwiązanie, które uważam za lepsze i przedstawiam owe na przykładach. Oczywiście nie na siłę wg zasady klient nasz Pan.

Łącznie mam za sobą 15 lat doświadczenia w branży… zaczynałem mając 16 lat z Radosławem Kłokosińskim. Aktualnie wciąż pracujemy razem w trochę innych specjalizacjach.

****

Co po pracy ?

IMG_5558Moja największa pasja to wspinanie….i nie, nie alpinizm i himalaizm – nie lubię brodzić w śniegu i marznąć bez sensu – to nie dla mnie, nie jestem stricte ‘człowiekiem gór’, raczej po prostu wspinaczem sportowym. Jeżdżę po całej Europie i odwiedzam rejony wspinaczkowe kiedy tylko się da.

Lubię też fotografię – kiedyś fotografowałem więcej ‘wszystkiego’ – teraz w większości jest to wspinanie i… rodzina, bo jestem również ojcem 2 dzieci, które również pochłaniają lwią część wolnego czasu.

Dzięki mojej pasji miałem okazję robić zdjęcia najlepszym wspinaczom na świecie i wspinać się z nimi. Moja zdjęcia prezentowane były w magazynie Góry, Magazynie Górskim jak również niemieckim Climb oraz kilku innych czasopismach jak również na wielu stronach internetowych o tematyce wspinaczkowej. Poniżej kilka luźnych – niekoniecznie najlepszych zdjęć… niestety nie mam czasu przejrzeć wszystkich bo nazbierało się ich ponad 200 tysięcy szt… wybranie najlepszych przy dobrej organizacji zajęło by mi co najmniej tydzień  ;) A więc kilka przypadkowych, które wpadły mi podczas szybkiego przeglądania. Wspinaczkowe i inne… Zdjęcia komercyjne znajdują się w dziale Fotografia reklamowa.

20110928_4319
IMG_1852-Edit-2

IMG_5383
20110811_0705